nieuws

DAK in zee met Brand New Day

Archief

DAK gaat samenwerken met Brand New Day. De 1.500 leden van het intermediaircollectief uit De Meern kunnen vanaf vandaag via hun eigen DAK-omgeving online offertes maken en rekeningen openen voor hun klanten met een beleggingspolis.

DAK in zee met Brand New Day

Patricia Widmer, hoofd Sales & communicatie van DAK: "Veel consumenten hebben nog een woekerpolis waar niets mee gebeurt. Dit is voor onze leden een extra mogelijkheid om deze consumenten te helpen." Ze geeft aan dat de kenmerkende werkwijze van Brand New Day een stijl is waar "DAK heel goed achter kan staan". "Naast de gevestigde orde bieden zij een tegengeluid waar onze leden mee kunnen slagen."
De twee partijen willen samen regionale kennisbijeenkomsten op poten zetten over actuele thema's op het gebied van financieel advies. Ze spreken dan ook van een "vergaande samenwerking".

Reageer op dit artikel