nieuws

DAK breidt uit met inkomensverzekeringen

Financiële planning 867

Intermediairscollectief DAK biedt het aangesloten intermediair nu ook DAK Inkomen. Met de nieuwe service hebben de adviseurs toegang tot de adviesmodule Sociale Zekerheid en de bijbehorende inkomensverzekeringen voor het mkb.

DAK breidt uit met inkomensverzekeringen

Dak biedt de nieuwe service aan in samenwerking met volmachtbedrijf Upiva. Beide partijen werken ook al samen op het gebied van zorgverzekeringen. Tim Rijvers, algemeen directeur van DAK Intermediairscollectief, stelt: “Onze leden vragen regelmatig om een goede propositie voor verzuimverzekeringen. Deze propositie kunnen we nu vormgeven door de samenwerking met Upiva. Zo combineren we de kracht van onze leden met die van Upiva.”

Reageer op dit artikel

Gerelateerde tags

Lees voordat u gaat reageren de spelregels

Reageren kan op twee manieren.

Meld uzelf als gebruiker aan, uw naam verschijnt dan automatisch bij de reacties.

Of vink de optie gast aan en reageer onder eigen naam of een schuilnaam. Inlog en wachtwoord zijn dan niet nodig. Het kan maximaal 1 minuut duren voordat uw reactie zichtbaar wordt.

Een e-mailadres wordt altijd gevraagd maar nooit getoond.